Довідки потрібно скасовувати, а не спрощувати умови їхнього отримання, – «Наш край»

Уряд повинен не спрощувати процедуру отримання довідок, а взагалі скасувати цей рудимент бюрократичної системи. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе.

За його словами, заяви уряду про спрощення механізму отримання довідок свідчать про те, що влада під виглядом дебюрократизації створює додаткові проблеми для людей.

«Заява міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про можливість отримання довідок про несудимість в усіх сервісних центрах МВС не витримує жодної критики. Цей документ потрібний виключно самим органам державної влади: наприклад, під час оформлення дозволу на володіння зброєю. Якщо МВС володіє інформацією про несудимість – виникає запитання: навіщо змушувати людей отримувати довідки?», – зазначив Антон Кіссе.

Він зауважив, що наявна система довідок породжує численні годівниці для чиновників та структур-«прокладок».

«Ми знаємо, що певні фірми та «рєшали» за оплату здобудуть вам будь-яку довідку у короткі терміни. А це означає, що є чиновники, які «прискорюються» за гроші. Впевнений, потрібно раз і назавжди взятися за це питання та скасувати усі довідки», – наголосив він.

Співголова «Нашого краю» переконаний, владні установи мають самостійно обмінюватись даними, без залучення людей до цього процесу.

«Більшість з цих документів є суто внутрішніми. Центральні та місцеві органи влади мають обмінюватися інформацією самостійно, а не змушувати людей отримувати довідки та численні інші додаткові документи», – наголосив Антон Кіссе.

Він закликав владу максимально автоматизувати процес надання адміністративних послуг та не витрачати час і гроші українців на отримання непотрібних документів.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5570

Теги: , , ,