«Наш край» закликає владу не підвищувати тарифи на електроенергію вдвічі

«Наш край» вимагає у влади припинити ховати свої системні прорахунки під «економічно обґрунтованими тарифами» та не підвищувати вкотре ціну на електроенергію. Про це заявив співголова партії Сергій Кальцев.

На його думку, комісія повинна відмовитись від наміру підвищити вдвічі ціну електроенергії для населення та не змушувати українців оплачувати урядові помилки за рахунок зростання тарифів.

Він наголосив, що останні заяви національного регулятора про те, що чинні тарифи на електороенергію для населення нижче «економічно обґрунтованого рівня», свідчать про підготовку до чергового підвищення цін.

«Заява НКРЕКП про те, що ціна на електричну енергію для побутових потреб перекриває лише 42% ринкової вартості, готує українців до підвищення тарифів на електроенергію вдвічі», – зазначив Сергій Кальцев.

На думку співголови «Нашого краю», такі наміри суперечать попередній постанові тієї ж Національної комісії про поетапне підвищення тарифів для населення протягом двох років з метою скасування перехресного субсидіювання.

«Виглядає дивним коментар регулятора про неможливість скасування перехресного субсидіювання в енергогенерації через низьку вартість для населення. Це означає, що затверджений комісією дворічний графік поетапного підвищення цін на електроенергію, ухвалений у лютому 2015 року, виявився помилкою», – наголосив Сергій Кальцев.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5586

Теги: , ,