“Наш край” вимагає від Верховної Ради заборонити уряду збільшувати борг України

Верховна Рада має ухвалити постанову, що забороняє уряду підписувати будь-які документи з кредиторами без схвалення парламенту. Про це заявив депутат від “Нашого краю” Сергій Шахов.

За його словами, станом на сьогодні ані суспільству, ані парламенту нічого не відомо про всі умови, на яких влада бере новий кредит МВФ.

“Влада збільшує борговий тягар країни з додатковими умовами, які позначаться на більшості українців, не отримавши на це згоди суспільства та його представників – народних депутатів. У парламентсько-президентській країні це неприпустимо. Верховна Рада має ухвалити постанову, що забороняє уряду підписувати будь-які документи з кредиторами без схвалення парламенту”, – наголосив Сергій Шахов.

Він зазначив, що до преси постійно просочуються уривки відомостей про умови, на яких влада бере новий кредит МВФ.

“Суспільство та народні депутати не знають умов четвертого траншу МВФ. Ми всі складаємо уявний “пазл” оновленого Меморандуму з МФВ за уривками заяв представників влади у соціальних мережах та повідомлень у ЗМІ. Українці навіть не підозрюють, які важливі зміни відбудуться в їхньому житті і за рахунок чого доведеться віддавати кредити, згоду на які вони не надавали”, – зазначив представник “Нашого краю”.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5751

Теги: , ,