Дорошівська об’єднана територіальної громади. Частина 3

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Вікторія Георгіївна Дроздова, завідуюча Білоусівським дошкільним навчальним закладом:«Я добре розумію, що ми стоїмо на порозі разючих змін. Ми це добре побачили на прикладі трьох вже створених у Вознесенському районі громад. Так, непросто жити у перехідний період, але ми зробили свій вибір, погодилися на децентралізацію та приєднання до Дорошівки і не маємо права відступати. Я працюю завідуючою ДНЗ не один рік. Ця сфера діяльності – найближча для мене: добре знайома з усіма, навіть найменшими проблемами освітньої дошкільної ланки. Як би це смішно не прозвучало: у мене є мрія – відкрити у Білоусівському садочку другу групу, аби наші діточки отримали гарну можливістьнавчатися у комфортних умовах. У планах давно виношуємо й огородження садочку, його ремонт, поступове покращення матеріальної бази. Не маємо права забувати й про впровадження енергозберігаючих технологій для зменшення витрат на утримання ДНЗ».

Теги: ,