Дорошівська об’єднана територіальної громади. Частина 4

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Олена Василівна Котляр, секретар Білоусівської сільської ради:«Об’єднання Дорошівки та Білоусівки в одну громаду – сміливий крок, який зробити нам було не так легко, але необхідно. Залишається лише працювати над розвитком створеної громади – плідно та тяжко. Я бачу зміцнення потенціалу ОТГ у першочерговій розробці стратегії розвитку Білоусівки, що дозволить значно розширити шляхи пошуку додаткових джерел наповнення бюджету. Маємо працювати й над розробкою Генерального плану Білоусівки, створенням нових робочих місць для селян, освітлювати вулиці. Наша сільрада вкрита родючими землями, але ми їх сьогодні використовуємо неефективно. Цю ситуацію слід виправляти».

Теги: ,