Дорошівська об’єднана територіальної громади. Частина 6

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

«Сергій Анатолійович Домбров, комірник ТОВ Белоусовка»:«Важливою проблемою у Білоусівці залишається ситуація з оформленням земельних ділянок в 2 гектари, яка тягнеться аж з 2012 року. З того самого часу люди не можуть користуватися землею, яка була гарантована їм законом. Тоді ми збирали кошти, звернулися до фірми, що займалася оформленням документації, і врешті залишилися ні з чим. Ставити крапку у цьому питанні ніхто не збирається. Також я ставлю питання, чи не можна відновити роботи по розробці комплексу з риборозведення.Під цю промисловість на території Білоусівської сільради була виділена чимала кількість землі. Наскільки мені відомо, обласне управління Держгеокадастру вже більше 100 га цих земель надала користувачам з інших областей навіть без згоди сільської ради. Мені цікаво, як таке могло статися? Плануємо звернутися за допомогою до депутата обласної ради Юрія Анатолійовича Кормишкіна, аби він вплинув на цю ситуацію».

Теги: ,