Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 7

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Ніна Іванівна Середа, пенсіонерка:«Не можу промовчати про медичне обслуговування. Для 1200 чоловік, які проживають у селі, працює лише один інтерн, котрий з’являється в амбулаторії лише тоді, коли виникає потреба зробити щепленнядитині. А що робити решті населення? Чого вартує звичайному пенсіонерові, який потребує лікарської консультації ледь не щотижня, їздити в місто в центральну лікарню? Навіщо тоді ми маємо амбулаторію в селі? Тим паче, шкода, що вона не функціонує на повну, адже ж відремонтована, красива: з новими вікнами, дверима».

Теги: ,