Наведемо порядок до Великодня в смт Веселинове

Напередодні святкування одного з найбільших християнських свят – Великодня депутат Веселинівської селищної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Свердан Сергій Іванович   виступив ініціатором  проведення суботнику на прилеглій території до Храму  Святих Первоверховних  Петра і Павла  УПЦ КП в смт Веселинове. Його ініціативу підтримав однопартієць від «НАШОГО КРАЮ», голова Веселинівської районної державної адміністрації Філімонов Анатолій Вадимович та працівники управлінь РДА, жителі  селища.

Храм Святих Первоверхових Петра і Павла — це улюблений, довгоочікуваний веселинівцями об’єкт. Будівля має давню історію, церков була заснована ще поміщиком  Веселиновим на початку 19 сторіччя. Храм багато разів перебудовувався під різні соціальні заклади і лише  в 2016 році був реставрований під цільове призначення. Він зайняв гідне місце серед культових споруд Миколаївської області,

Під час суботнику було висаджено більше 30 дерев клена, сафори, вишні, горіхів. Такі добрі справи об`єднують жителів смт Веселинове.

Теги: ,