Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 8

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Дмитро Іванович Новацький, головний агроном ТОВ «Дружба»:«Незаконна вирубка лісів фактично вже переходить всі рамки розумного: наші багаторічні дуби буквально з кожним днем все рідшають і рідшають, варвари знищують їх під корінь. А нікого ця справа не хвилює!Наші поля незабаром просто-на-просто пустуватимуть, гулятимуть вітряні бурі, а це потягне за собою екологічну катастрофу. Ми, працівники сільського господарства, приймаємо всі міри, від нас залежні, але цього ж недостатньо. Ми повинні думати про високі врожаї – використовувати більше добрив, підвищувати культуру землеробства, удосконалювати техніку по обробітку землі для того, щоб зберігати гумусний шар ґрунту. А навіщо всі ці заходи, якщо не матимемо лісосмуг? Аграрії й так працюють під постійним тиском – збільшуються податки, вартість оренди землі, а в таких умовах, які маємо сьогодні, працюється куди тяжче».

Теги: ,