Заява Голови Миколаївської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ» Лусти В.В.

 

Заявляю про рішення скласти повноваження голови Миколаївської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ». Це рішення далося мені дуже непросто. Молода політична сила, яка з’явилася у Миколаївській області меш ніж два роки тому, об’єднала  у своїх лавах багато впливових, авторитетних людей , лідерів. Ми маємо потужний  депутатський корпус в усіх місцевих радах області та великий потенціал. Але моя основна робота потребує від мене постійної уваги та забирає практично весь час, щоденно в мене велика зайнятість на виробництві. Я не звик ставитись до роботи поверхнево. Керівник обласної організації партії, щоб дійсно гідно її представляти на всеукраїнському рівні, має приділяти достатню кількість часу партійній роботі.  Тому я приймаю непросте для себе рішення про відхід від керівництва партії, щоб повноцінно присвятити себе роботі, продовжити депутатську діяльність та даю «зелене світло» новому керівництву.

Партія «НАШ КРАЙ» має майбутнє і я хочу, щоб інші проявили себе на ниві партійного керівництва. Рішення, хто очолить обласну організацію, ухвалюватимуть загальні збори Миколаївської обласної організації, за узгодженням з Центральним виконавчим комітетом Партії. В області є достойні кандидатури на цю посаду. Я бачу, як мінімум, дві людини, які гідні очолити обласну партійну організацію та показати плідну роботу партії. Це – голова виконавчого комітету Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ», депутат обласної ради Юрій Кормишкін та співголова Партії, депутат Миколаївської міської ради Юрій Гранатуров. Обидва мають великий досвід депутатської  та керівної  діяльності та, впевнений, зможуть проявити себе на посаді керівника обласної партійної організації.

Складання повноважень голови обласної організації партії жодним чином не вплине на мою депутатську діяльність в обласній раді та відстоюванні інтересів громади.

 

Теги: ,