Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 9

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Тетяна Петрівна Мухаровська, інженер з охорони праці ТОВ «Дружба»:«Коли ми говоримо за освітлення вулиць Дорошівки, ми підіймаємо напрочуд важливу та актуальну проблему, але ж ми забуваємо про нашу іншу проблему – напруга в мережі села занадто низька. Ввечері не завжди навіть телевізор можна увімкнути. Замість звичних 220 вольт маємо 160-170. А коли увімкнемо освітлення у селі, взагалі станеться катастрофа. Трансформаторами ніхто вже давно не цікавився, вони не дають тієї напруги, котрої потребує село. У багатьох домівках вийшли з ладу ті ж телевізори, холодильники, інша побутова техніка. Цьому питанню також слід приділити належну увагу!».

Теги: ,