Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 10

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Іван Іванович Гаркуша, пенсіонер:«Я стовідсотково погоджуюся з думкою, що нам необхідно відновити водопостачання, провести вуличне освітлення. Але хочу зауважити, ми маємо куди більш вагому тривогу, на котру, на жаль, ті, хто повинен був, уваги не звертає ніякої. Мова йде про ситуацію, яка може призвести до справжньої екологічної катастрофи, – навколо дорошівської дамби. Там накопилося настільки багато сміття, що після декількох сильних дощів її прорве, вона не витримає того тиску. Восени минулого року нам вдалося уникнути масштабної катастрофи лише завдяки залученню допомоги МНС та, мабуть, божого провидіння. У дощовий період на дамбі збирається великий об’єм води, пів-Дорошівки у прямому сенсі цього слова може затопити.Можливо, будівлі селян не зачепить, а от городина та колодязі будуть зіпсовані точно. Цю дамбу колись давно збудував колгосп, який на той час працював у нашому селі. І збудована вона буладля того, щоб жителі не потерпали від паводків: спеціальну трубу вивели, через яку й відходила зайва вода. Сьогодні та труба, наскільки мені відомо, забита сміттям по самі вінця. Мені цікаво, кого, як не місцеву владу, ця проблема повинна турбувати у першу чергу? Але чомусь же не турбує! Чомусь туди планово продовжують завозити повні причіпихламу, відходів тощо».

 

Теги: ,