Веселинівці провели святкові заходи з нагоди 73-ї річниці з дня визволення Веселиново від німецько-фашистських загарбників та 30-ї річниці Веселинівської районної ради ветеранів

29 березня 2017 року веселинівці відзначали 73-тю річницю з дня визволення Веселиново від німецько-фашистських загарбників та 30 – річчя Веселинівської районної ради ветеранів. В святкових заходах взяли участь ветерани Веселинівщини, Голова Веселинівської райдержадміністрації, депутат Веселинівської районної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Філімонов Анатолій Вадимович, однопартійці: депутат Веселинівської селищної ради Свердан Сергій Іванович та керівник депутатської фракції Веселинівської районної ради партії «НАШ КРАЙ» Дем`яненко Ольга Іванівна, жителі селища, де поклали квіти до пам`ятника визволителям Веселинового.

Після покладання квітів в Веселинівському будинку культури відбулися урочистості в честь  славетних дат. З нагоди 30 – річчя ветеранської організації 15 ветеранів були нагороджені Грамотами райдержадміністрації за плідну патріотичну роботу. Також за вагомий внесок у розвиток благодійництва та меценатства у Веселинівському районі нагороджений активіст районної партійної організації, депутат селищної ради Свердан С.І.

Теги: , ,