Влада має переглянути усі тарифи, а не лише скасувати абонплату за газ, – “Наш край”

Влада має не лише скасувати несправедливе рішення щодо запровадження абонплати за газ, а й переглянути усі інші комунальні тарифи. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак, коментуючи заяву президента України про необхідність призупинення рішення щодо запровадження абонплати за газ.

В партії переконані, що рішення про скасування абонплати повинно стати першим кроком до перегляду цін на опалення, електроенергію, воду, як того неодноразово вимагав “Наш край”.

“Це добре, що президент та уряд нарешті почули наші вимоги щодо скасування податку на газові труби. Але для влади це рішення має стати початком перегляду всіх комунальних тарифів. Сьогодні тарифи на тепло, електроенергію, воду – необґрунтовані. Їх треба переглядати”, – зазначив Мазурчак.

За словами співголови партії “Наш край”, влада також має змусити монополістів встановити лічильники на газ у кожну квартиру за власний рахунок та збільшити видатки на енергоефективність.

Нагадаємо, що минулого тижня народний депутат від “Нашого краю” Сергій Шахов звернувся до НКРЕКП із вимогою негайно скасувати абонплату за газ. Учора ввечері, 3 квітня, президент заявив що рішення про абонплату має бути призупинено. Сьогодні НКРЕКП заявила, що рішення щодо абонплати за газ буде призупинено та додатково опрацьовано.

Теги: , ,