Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 11

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Олена Володимирівна Мар’янова, завідуюча Дорошівською амбулаторією: «Мабуть, не дивно, що моя душа сьогодні найбільше болить за медичну сферу. Мене хвилює стан будівлі амбулаторії, в котрій кожного дня ми приймаємо наших односельчан. Її фундамент та відмостка з кожним днем слабшають й слабшають. Матеріально-технічна база також потребує оновлення та підсилення. Вважаю, що нам просто необхідно відновити функціональність місцевої амбулаторії: аби наші жителі могли на місці здати той самий аналіз крові. Добре я ознайомлена й з проблемами Білоусівськогомедзакладу, одним з найболючіших місць котрого є катастрофа з кадрами. Там залишилася одна медична сестра, котра наразі сама знаходиться на лікарняному й взагалі може не повернутися до роботи. Можливо, слід залучати молодих спеціалістів, а це пов’язує за собою питання пошуку житла для них, якого наразі сільський голова надати не в змозі. Замкнуте коло, як не крути».

Теги: , ,