Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 12

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканціц.

Олена Анатоліївна Парижняк, завуч у Дорошівській школі: «На часі сьогодні – закінчення капітального ремонту Дорошівської школи, котра у майбутньому має всі шанси стати опорною в новій громаді. Плануємо ввести в учбовий процес чотири класних кімнати. Важливим є й оновлення матеріально-технічної бази начального закладу – ми повинні йти в ногу з часом! Гарним стартом у цій справі стане придбання новітніх інтерактивних та мультимедійних технологій для осучаснення учбового процесу. Оновлення очікує й база комп’ютерних класів; покращення харчування школярів,для чого слід придбати установку системи доочистки води для харчоблоку; стовідсоткове забезпечення гарячим харчуванням учнів молодшої школи та дітей з сімей незахищених верств населення. Не може залишатися поза нашою увагою опікування питанням соціального захисту малозабезпечених сімей Дорошівки та Білоусівки».

Теги: , ,