Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 13

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканців.

Микола Васильович Кульчицький, вчитель Дорошівської школи: «Я на правах вчителя фізичної культури та спорту Дорошівської школи, на правах людини, котра в прямому сенсі цього слова відповідає за здоров’я школярів, хочу гарного здорового спортивного майбутнього для дорошівського молодого покоління. Мені боляче говорити, що ми могли у минулому році отримати унікальну можливість збудувати новий спортивний майданчик на території села, новий сучасний спортивний стадіон. Адже матеріальної бази у школі, та й по всьому селі, катастрофічно не вистачає!».

Теги: , ,