Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 14

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканців.

Ольга Миколаївна Колотюк, тимчасово не працює: «Дорошівська молодь – напрочуд талановита! І не лише у футбол грають наші школярі. Плануємо просити сільську раду об’єднаної громади виділити кошти на утримання хоча б філії школи мистецтв у нашому селі. Не возити дітей у місто – до художньої чи музичної шкіл, а навчати їх на місці. Батьки дітлахів витрачають на ці поїздки чимало коштів. І я говорю зараз не лише про витрати на проїзд. Музична школа, що працює у Вознесенську, є платним навчальним закладом, а для сільських дітей вартість навчання є вищою, ніж у міських, адже міський бюджет перекриває частину від вартості навчання лише для містян. Це, я вважаю, актуальне питання. Ми хочемо, щоб наші діти отримували естетичну освіту на рівні зі всіма. Після об’єднання з Білоусівкою, де, наскільки мені відомо, також немає мистецьких відділів, це питання постане ще більш гостро».

Теги: , ,