Дорогою Сходу

Баштанські добровольці у складі голови ради волонтерів Баштанщини Атаманчука Ігоря Павловича, голови міської ветеранської організації Зюзько Ганни Станіславівни, депутата районної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ», керівника депутатської фракції Володимира Гевкалюка  31 березня знову вирушили на схід, щоб підтримати наших захисників. Волонтерська діяльність баштанців стала невід’ємною частиною їх життя, з кожним днем волонтерських дух набирає оберти, вдосконалюються форми роботи.

План поїздки в зону АТО цього разу був більш масштабніший: це відвідання підшефної військової частини, зустрічі з воїнами-земляками в зоні бойових дій, здійснення благодійної допомоги захисникам України.     Волонтери відвідали 36-у бригаду морських піхотинців та 75-й центр спеціальної підготовки. Військовим була надана гуманітарна допомога від шефів — жителів Баштанщини.

Далі маршрут пролягав до м. Волноваха, де служить баштанчанин Пархомчук Сергій., до м. Маріуполь в сторону Широкиного. Там в селі Гнутово теж служить баштанчанин Савченко Віталій. Теплоту душі від рідного дому, щирі обійми земляків ще довго будуть відчувати наші захисники. Бійцям надано гуманітарну допомогу від всіх небайдужих жителів Баштанського району, які збирали чоловічий одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни тощо. Як зазначили волонтери, ні про яке перемир’я в зоні АТО  не йдеться.

Всі дні перебування волонтерів в зоні АТО, як завжди, лунали постріли. Баштанщина пишається своїми синами, які стоять на захисті нашої країни та тими, хто в такий нелегкий час, також, ризикуючи життям, знаходить можливість надати моральну підтримку і матеріальну  допомогу бійцям.

Рада волонтерів та Баштанська районна організація партії «НАШ КРАЙ» внесла пропозицію до Баштанської районної ради нагородити грамотами активістів волонтерського руху.

Теги: ,