Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 15

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканців.

Діана Сергіївна Спанатій, тимчасово не працює: «Мене дуже турбує стан Дорошівського дитячого садочка. Тільки-но до нього під’їжджаєш – бачиш нові енергоефективні вікна, ніби непоганий фасад, а повернеш за кут – звичайна будівля, збудована півстоліття тому, з тими ж вікнами та стінами. Опалення у нашому садочку газове, тому все тепло, накопичене всередині приміщень, дитячих груп, буквально вивітрюється. Таким чином, ми просто викидаємо гроші на вітер. Ціну на газ сьогодні можна порівняти, мабуть, з золотом. А про це ніхто не хвилюється! Варто було б і потурбуватися про встановлення сучасного дитячого майданчика біля дитячого садочка. Хіба малеча не заслуговує на активний відпочинок у нормальних умовах?»

Теги: , , ,