«Наш край» вимагає від уряду дотримуватися закону та здійснити осучаснення пенсій, а не влаштовувати піар-кампанії

«Осучаснення пенсій» – не подарунок від уряду, а вимога українського пенсійного законодавства. Згідно із законом, уряд має щороку здійснювати перерахунок раніше призначених пенсій через збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) (так зване “осучаснення пенсій”). На жаль, востаннє цієї норми закону було дотримано аж у 2012 році.

Грубе порушення українського законодавства тривало навіть за часи роботи цього уряду – у 2016 році осучаснення не було здійснено. Тільки цього року уряд під тиском опозиції та зростання соціальної напруги заявив про майбутній перерахунок пенсій та розпочав піар-кампанію з цього приводу.

Партія «Наш край» вимагає від уряду та Пенсійного фонду дотримуватись пенсійного законодавства, припинити затягувати перерахунок пенсій та почати діяти. Уряду слід негайно відзвітувати про строки, розмір та порядок перерахунку пенсій з урахуванням останніх змін у показниках середньої заробітної плати в повній відповідності до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Теги: , ,