Вибори до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. Частина 16

Децентралізація продовжує семимильними кроками пересуватися по території країни, поглинаючи одну за одною області. На сьогодні з 712 об’єднаних територіальних громад, створених за перспективними планами, що розроблялися на рівні обласних державних адміністрацій за участі їх колег з районів, 322 – вже остаточно об’єдналися. Наприкінці минулого року на Вознесенщинівибори відбулися у трьох громадах – Олександрівській, Прибужанівській та Бузькій. На черзі – Дорошівська ОТГ, в котру окрім Дорошівки долучилася також і Білоусівка. Вже 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатський корпус сільської ради об’єднаної громади. І у цьому питанні головне – не помилитися з вибором.

3 березня у Дорошівці за «круглим столом» зібрався актив сіл, що увійшли до Дорошівської об’єднаної територіальної громади. У зустрічі з місцевими також взяли участь голова районної ради І.А. Бурдін та його колеги по фракції партії «Наш край» у райраді І.В. Білоконь, П.М. Корж. На порядку денному – виключно актуальні питання, що турбують місцевих мешканців.

Олена Петрівна Сербулова, головний бухгалтер ТОВ «Авангард»: «Я постійно звертаю увагу на те, що Дорошівка останнім часом перетворилася на справжній смітник. Село брудне настільки, що мені на своїй пам’яті, а живу давно, важко пригадати, коли таке було.Лише декілька років тому всі бур’яниобабіч вулиць косили, сміття вивозили, прибирали. Вулиці, звичайно, не ідеально чистими були, але в порівнянні з сьогоднішнім станом, то небо й земля! Те, що коїться сьогодні, — справжній жах. Куди не глянь – бур’яни з людський зріст, сміттєві звалища, немає упорядкованого вивозу сміття. Це вже я мовчу про наші кладовища. Нічого не робиться, немає ініціатора. Господаря у селі немає».

Теги: , , ,