Весняна толока первомайців

Уже традиційно у квітні-травні проходить весняний двомісячник з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська, під час якого проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в мікрорайонах міста, прибирання та приведення у належний санітарний стан парків, скверів, прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева.

Так, напередодні перед найбільшим христианським святом — Великоднем в місті Первомайську відбувся День довкілля. Масштабні заходи з благоустрою розгорнулись у Молодіжному парку:  вигрібали минулорічне листя, підмітали алеї, підбілювали бордюри, ліквідували звалища побутового сміття.

Приведено до належного вигляду парк площею 3,4 га та вивезене сміття об’ємом 40 м³. Напередодні, у парку Молодіжному,  було висаджено 130 дерев ясену та чорного клену. В заході з благоустрою прийняло участь понад 250 осіб. Плідно і результативно пройшов День довкілля в місті.

Мер міста Л.Дромашко разом зі своїми однодумцями від політичної партії «НАШ КРАЙ», жителями міста, колегами і депутатами долучилася  до цієї благородної справи,  щоб місто стало екологічно чистим, первомайці зробили  ще один крок до покращення стану довкілля! Справжній господар, який дбає про свою домівку та навколо неї упродовж всього року – працює  на благо рідного міста.

Теги: , ,