В місті Первомайськ відкрили скейт-майданчик

В рамках проведення робіт із залучення інвестицій до міста, що є одним з пріоритетних напрямків діяльності міської влади, управлінням економіки міської ради було розроблено проект «Облаштування парку для скейтбордингу в місті Первомайськ». Даний проект у 2016 році отримав перемогу на обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З обласного бюджету для співфінансування проекту було виділено 75 тис.грн. Решта сума коштів у розмірі 120 тис. грн. виділена з міського бюджету. Роботи із будівництва майданчика розпочались восени 2016 року. По закінченню зими зі встановленням сприятливих погодних умов скейт-майданчик було збудовано.

15 квітня 2017 року по вулиці О.Коротченка у дворі будинку №5 відбулось офіційне відкриття скейт-майданчику.

Міський голова Л.Дромашко спільно з представником молоді міста перерізали символічну стрічку та відкрили майданчик. У своєму виступі Людмила Григорівна привітала скейтбордистів та всіх присутніх, побажала первомайцям здоров’я та наснаги. Для дошкільнят поблизу було встановлено дитячий майданчик з гойдалками, «гірками», іграшковими будиночками, тощо. Додатковим подарунком для малечі під час свята стало пригощання безкоштовним морозивом. Бажаючі дітлахи змагалися у конкурсі малюнку на асфальті, а прихильники скейт-борду,  тим часом, «тестували» нові конструкції.

У відкритті майданчику також взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, заступники міського голови, керуюча справами міськвиконкому, посадовці місцевого самоврядування.

Тож відтепер місто Первомайськ має облаштоване місце для занять екстремальними видами спорту. Слід зазначити, що на даний час тривають підготовчі роботи з будівництва ще одного скейт-майданчику, місце розташування якого ще визначається.

Тож маємо надію, що молодь та мешканці міста бережливо відноситимуться до ново зведених скейт-майданчиків, їхніх конструкцій та покриття, аби не одне покоління первомайців мало змогу займатися тут спортом та проводити активно своє дозвілля.

Теги: , , , ,