«Пообіцяв – зробив»

Депутатський стаж новообраного депутата Веселинівської селищної ради  Свердана Сергія Івановича налічує всього 5 місяців. За цей період його добрі справи на виборчому окрузі  та й цілому в районі  зробили цю людину найвідомішою серед земляків. Він бажаний гість як  серед пенсіонерів, ветеранів бойових дій, так і серед молоді і дітей. Жодного масового заходу , урочистостей не проводиться без привітання , квітів і подарунків від депутата – нашекраєвця , які жителі Веселинівщини з вдячністю одержують. І завжди, як візитну картку  вручає Свердан С.І. газету «НАШ КРАЙ». Надало натхнення невтомному активісту ще й той факт, що  нещодавно актив Веселинівської районної організації обрав його Головою.

І вже як голова партійної організації він активно включився в реалізацію місцевих партійних Проектів. В рамках Проекту Миколаївської обласної організації «Миколаївщина – мій квітучий край» організував суботник біля місцевого храму, змагання серед жителів округу за найкращий палісадник, відновив разом з молодими батьками і активістами партії дитячий майданчик.  «Пообіцяв  — зробив!»- такий девіз депутата. Під час зустрічей з виборцями  часто піднімалися питання щодо допомоги в облаштування місць відпочинку біля будинків його виборчого округу. І ось 25.05.17 р. Сергій передав 7 скамійок, що будуть встановлені біля під’їздів багатоповерхових будинків, на яких відзначилися знайомі кліше – «НАШ КРАЙ». Таким чином сторінка «Веселинівщина- мій квітучий край!» гідно вписалася в літопис добрих справ депутатів Миколаївщини.

                     

Приймаючи участь в акції Миколаївської обласної організації з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей «Подаруй свято дітям нашого краю», разом з мешканцями і активом партійної організації на дитячому майданчику для малечі селища організував свято з справжніми клоунами , морозивом , іграшками і корисними порадами дітям (роздатковий матеріал, виготовлений Миколаївською обласною організацією) від «НАШОГО КРАЮ».

                 

На святі останнього дзвоника у Веселинівській ЗОШ I-III ст. Свердан вручив грошову премію Самсонову Давиду, який зайняв III місце на Чемпіонаті Європи з греко-римської  боротьби, який проходив у Сербії з 15 по 20 травня .

І завжди поруч з Головою районної організації його вірна подруга життя Світлана, така ж завзята і віддана активістка партійної організації.

Теги: , , , ,