Голова Новобузької районної партійної організації політичної партії «Наш Край» Валерій Семененко підтримав ініціативну групу жителів міста щодо звернення до керівних органів центральної і місцевої влади по ремонту дороги через м. Новий Буг

Депутат Новобузької районної ради від політичної партії «Наш Край» зібрав активних та небайдужих громадян, об’єднавши їх спільною, роками не вирішуваною проблемою ремонту дороги Н-11, яка є однією з найгірших доріг України. Відрізок цієї дороги лежить і через місто Новий Буг, він являє собою 7-ми кілометрову зону полоси перешкод, як для автомобілів, так і для пішоходів.

Жителів міста хвилює питання, чи буде через місто робитись дорога, так як відкладати її ремонт на пізніше неможливо, бо це вкрай негативно впливає на життя і побут жителів міста.

При високій інтенсивності руху, особливо важкого транспорту, на вулицях міста піднімаються клуби пилу, сміття. У мешканців складається враження, що вони живуть не в місті, а в кар’єрі. Проїзд автівок крізь ями на дорогах спричиняють поштовхи, що руйнують фундамент та стіни домівок.

Громада Нового Буга занепокоєна тим, що Облавтодор на сьогодні не вирішує питання капітального ремонту даної частини дороги. Саме тому голова РПО політичної партій «Наш Край» Валерій Семененко підтримав звернення до Прем’єр-Міністра України, губернатора Миколаївської області, депутатам районної ради, депутатам міської ради, голові РДА, голові районної ради, міському голові від жителів міста Новий Буг.

В місті встановлені намети з символікою партії за для збору підписів жителів громади під зверненнями.

     

Теги: , , , ,