Олександр Мазурчак: «Якщо Мінфін хоче давати стипендію тільки 15% студентів, то і зарплату повинні отримувати 15% чиновників»

Партія «Наш край» пропонує видавати зарплату тільки 15% чиновників у відповідь на ініціативу Міністерства фінансів скоротити число студентів, які отримують стипендії, до 15%. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

“Наш край” вважає, що такими «реформами» уряд вбиває вітчизняну освіту і позбавляє майбутні покоління українців доступної освіти», – заявив він.

Олександр Мазурчак нагадав, що подібні ініціативи з’явилися після того, як вибухнув скандал з втратою близько 40 тисяч заяв абітурієнтів про вступ до вузів.

«Спочатку Міносвіти провалило вступну кампанію, втративши 40 тисяч заяв абітурієнтів, а тепер разом з Мінфіном хоче зменшити кількість студентів, які отримують стипендії. Мабуть, наступною «реформою» стане повне скасування стипендій та тотальна платна освіта», – зазначає співголова «Нашого краю».

Тому зустрічною ініціативою політсила пропонує видавати зарплату тільки 15% чиновників.

«Якщо чиновники хочуть давати стипендії тільки 15% студентів, то і зарплату повинні отримувати тільки 15% чиновників. Вони повинні на собі відчути те знущальне ставлення, яке вони демонструють у відношенні до молодого покоління», – заявив Олександр Мазурчак.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=7375

Теги: , , , , ,