Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш Край» об’являє конкурс до Дня Незалежності України

24 серпня 2017 року Україна буде відзначати День Незалежності. В цей день плануються святкові заходи по всій території України, щоб вкотре показати силу та єдність нашого народу. Цей день є державним загальнонародним святом. Це свято підкреслює прагнення українського народу до суверенності, єдності та самоідентифікації.

Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш Край» приєднується до загальнонаціонального святкування Дня Незалежності України та об’являє конкурс «За що я люблю Україну?». До конкурсу запрошуються громадяни України, які люблять Україну та небайдужі до її майбутнього.

Вітальні листівки з умовами конкурсу будуть розповсюдженні в районах та містах Миколаївської області. Шукайте листівки у офіційних представників в своєму районі чи населеному пункті. Умови конкурсу прописані на листівках.

Прохання Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» до учасників конкурсу дотримуватися умов конкурсу та вчасно надсилати фотографії або сканкопії листівки.

Кращі відповіді та інформація про переможця конкурсу буде розміщена на офіційному сайті МОО ПП «НАШ КРАЙ» та на сторінці у ФБ.

   

Теги: , , , , , , ,