“Наш край”: Звітувати про економію коштів, коли 50% ліків не надійшло у регіони, – злочин

Партія “Наш край” вимагає від уряду та МОЗу забезпечити постачання закуплених державою ліків до регіонів та покарати винних у зриві строків. Про це йдеться у зверненні співголови партії Олександра Мазурчака, надісланому сьогодні на адресу КМУ та МОЗу.

За його словами, станом на сьогодні регіони не отримали половини закуплених державою необхідних медикаментів.

“Станом на сьогодні, з 94% закуплених державою через міжнародні організації ліків лише 75% доставлено на склади держпідприємств і тільки 50% медикаментів надійшло у регіони. “Наш край” вимагає від уряду та МОЗу негайно забезпечити постачання ліків у регіони, та покарати винних у зриві строків”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, влада свідомо замовчує відсутність ліків у регіонах, натомість радісно звітує про економію на їхніх закупівлях.

“Економічна ефективність закупівель ліків через міжнародні організації, на якій постійно наголошує уряд, не зможе компенсувати відсутність життєво необхідних ліків по всій країні. Навряд чи економію на життях українців, можна назвати правильним напрямком, як у цьому переконує нас МОЗ”, –зазначив Олександр Мазурчак.

Він додав, окрім затримок з постачанням ліків у регіони, в аптеках наявні не всі медикаменти, передбачені програмою “Доступні ліки”.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=7525

Теги: , , , ,