Турбота про майбутнє покоління – пріоритетний напрямок діяльності депутатів обласної ради від партії «НАШ КРАЙ»

Традиційно 1 вересня на День знань бажаними  гостями  урочистих заходів в навчальних закладах Миколаївщини будуть депутати обласної  ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» і це невипадково, бо до цього свята вони готуються зазделегить.

Завдяки постійному  взаємозв’язку з педагогічними колективами шкіл, районних  управлінь і  відділів освіти вивчаються проблеми шкіл, дитячих садочків щодо укріплення  матеріально – технічної бази навчальних закладів, сприяння в організації оздоровчого літнього відпочинку дітей і розвитку і підтримки повноцінного виховання дітей в наступному учбовому році. За цими словами стоять конкретні справи наших депутатів.

Тільки до Дня знань цього року депутатами-членами фракції партії «НАШ КРАЙ» облради для реалізації звернень закладів освіти направлено більш ніж мільйон грн за рахунок коштів, виділених на депутатську діяльність, в тому числі:

  • Гемаєвим Х.З — 200 тис.грн для придбання меблів для навчально — виховного комплексу ДНЗ-ЗОШ «Сонечко», телевізору , спортивного інвентарю, ноутбуків для Очаківських шкіл №1,2,4; дитячого ігрового майданчика в ДНЗ «Золота рибка» та інше.
  • Донченко О.В.- 148,2 тис грн. для придбання комплектів стільців та столів для шкіл Снігурівського району, 49,5 тис грн. для придбання інтерактивної дошки, кухонного обладнання для Кам’янської ЗОШ;
  • Кормишкіним Ю.А. виділено 200 тис грн. для придбання шкільних меблів для навчальних закладів Снігурівського району;
  • Ташликом Г.В.- більше 62 тис грн. для учбових закладів Вознесенського району: Дорошівська ЗОШ отримала телевізор та принтер, Григорівський НВК, — підлогове покриття, Дмитрівська ЗОШ – ноутбук, Тімірязівська ЗОШ- телевізор.

Також депутатами фракції здійснюється підтримка музичних, художніх шкіл, дитячих творчих колективів закладів культури, спортивних шкіл.

Чисельні подарунки получать навчальні заклади Снігурівського та Миколаївського районів від депутатів обласної ради Лусти В.В., Закусілова А.М., Садрідінова Р.Ш, Садрідінова Т.Ш., Чіпака І.І.

 

Прес-служба депутатської фракції політичної партії

«НАШ КРАЙ» в Миколаївській обласній раді

Теги: , , , , , , ,