“Наш край” йде на вибори в усіх об’єднаних громадах, – рішення з’їзду

Партія «Наш край» братиме участь у перших виборах в об’єднаних територіальних громадах, призначених ЦВК на 29 жовтня 2017 року в усіх областях України. Таке рішення прийнято на XII з’їзді партії, який відбувся у Донецькій області.

Співголова партії Олександр Мазурчак наголосив, що «Наш край» має сильний кадровий потенціал і шляхи вирішення завдань, які виникають перед створюваними об’єднаними територіальними громадами.

«З’їзд партії прийняв рішення взяти участь у виборах у всіх областях України. Ми – партія громад, партія мерів. Наш край – єдина партія в Україні, яка системно відстоює інтереси громад як на місцевому, так і національному рівнях», – повідомив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що досвід вже створених в Україні об’єднаних територіальних громад свідчить: зі створенням ОТГ місцеве самоврядування стає по-справжньому ефективним, отримує бюджет та важелі управління.

«Збільшення фінансування відкриває нові можливості для жителів різних регіонів, сприяє появі нових робочих місць у містах та відродженню українського села. Участь у попередніх виборах до місцевих рад дала можливість залучити до роботи понад 4,5 тис. депутатів різного рівня від «Нашого краю». Партія представлена в понад 150 міських, селищних, сільських рад та районних радах», – резюмував співголова партії.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=7793

Теги: , , , ,