Депутат Миколаївської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Х.З. Гемаєв привітав жителів м.Очаків з Днем міста

24 вересня 2017 року Очаків – місто славних бойових і трудових традицій, з багатим історичним минулим, який був свідком подвигу суворівських солдат, стійкості і мужності чорноморських моряків та який став свідком героїзму нинішніх захисників Вітчизни, відзначив свій 525-й День народження.

Піснею «Город милый» у виконанні вокальної групи «Очаков» (керівник В.Зволинський) розпочалась святкова програма «На лазурных волнах». Чудова нагода першими привітати очаківців випала молодому поколінню – учням загальноосвітньої школи № 4 – Єлизаветі Вовченко та Артему Кармазіну.

Дітям надали можливість закласти «Капсулу часу» – звернення до майбутніх поколінь, які будуть жити у 2042 році в нашому рідному місті та яка буде розпечатана на святкуванні 550-ї річниці. Пройдуть роки, зміняться покоління, але «Капсула часу», яка вкладена в очаківську землю, нагадає нашим нащадкам про нас, про наші справи та звершення.

Вітання для очаківців цього дня прозвучали від депутата Миколаївської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Хасана Гемаєва, який урочисто вручив Почесні грамоти Миколаївської обласної ради: директору Очаківської загальноосвітньої школи № 1 Тетяні Іщенко та завідувачу сектору опіки та піклування управління у справах дітей Очаківської міської ради Тетяні Череватенко.

              

Гемаєв Х.З. підтримує постійний зв’язок з владою з метою вивчення  і вирішення багаточисельних проблем міста. Одним із пріоритетних питань для депутата є розвиток територіальної громади Очакова. Його конкретний внесок у цей розвиток  — повернення у муніципальну власність міського стадіону, сприяння по виділенню бюджетних коштів на ремонт готельно-туристичного комплексу стадіону «Артанія», ремонт доріг та інше. А особливо його підтримка з укріплення матеріально — технічної бази закладів освіти, культури, спорту міста, підтримка ветеранів і соціально-незахищених верст населення. І це його депутатське кредо. Майже напередодні свята міста депутатом було виділено більше 220 тисяч гривен на ці цілі.

«Це не лише депутатське, це моє життєве кредо. Я переконаний, що від того, наскільки уважні ми будемо до своїх нащадків, залежить наше майбутнє. При цьому рівнозначної уваги потребують і люди старшого покоління».

В  своєму вітанні Гемаєв Х.З. відмітив які чудові, працьовиті люди, талановиті діти, шановні представники старшого покоління живуть у місті, і побажав їм заслуженого  найкращого сьогодення і впевненості у майбутньому.

Яскрава концертна програма, різноманітні конкурси, покази моди, святковий феєрверк стали чудовим подарунком для жителів міста. Наприкінці святкової програми музичним подарунком від міської влади для городян  став виступ учасника відбіркового туру «Євробачення-2017» Дениса Мусаєва.

 

Теги: , , , ,