Депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого Краю» Юрій Кормишкін та компанія «ПАЕК» оплатили навчання медалістки Снігурівської ЗОШ у вищому навчальному закладі

На святкуванні Дня міста Снігурівка, яке пройшло 1 жовтня на центральному стадіоні міста, Кормишкін Ю.А. у своєму привітанні нагадав, що компанія «ПАЕК» виконала обіцянку, дану випускникам цього року та оплатила навчання у вищому навчальному закладі – Одеській юридичній академії  медалістці Олені Паламарюк. Також за підтримки депутата Кормишкіна Ю.А. та компанії «ПАЕК» був влаштований виступ поп-гурту «НеАнгели», присвячений 205-й річниці заснування міста Снігурівка.

Депутати від «Нашого Краю» вкотре доводять свою відданість депутатській діяльності та почесно можуть носити звання «Народний обранець». В нелегкий час для нашої країни «нашекраєвці» Миколаївщини займаються благородними справами, даючи надію на краще майбутнє для своїх виборців.

Серед добрих справ депутатів Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» безліч хороших вчинків, які безумовно спрямованні на розвиток громади нашої області та сприяють позитивному іміджу партії на всеукраїнському рівні.

Теги: , , , , ,