В Южноукраїнську розпочато благодійну акцію «Подаруй книгу для бібліотеки!», яка організована Миколаївською обласною партійною організацією «Наш Край»

 

Миколаївська обласна партійна організація «Наш Край» започаткувала благодійну акцію до Всеукраїнського Дня бібліотек «Подаруй книгу для бібліотеки!», перший етап якої проводиться до кінця жовтня. Першим в області до благодійної акції приєдналися активісти м.Южноукраїнськ, за підтримки голови Южноукраїнської міської партійної організації Квасневського Є.А. та членів партії «Наш Край» Синєгрібова Д.В., Рибак С.І.

Сьогодні, 4 жовтня, перші книжки були передані в бібліотеку Палацу культури «Енергетик» членами партії, що підкреслює небайдужість однопартійців до благодійних справ. Подаровано бібліотеці біля 20 книжок різного жанру, які стануть в нагоді жителям м. Южноукраїнська.

Нагадаємо, що акція проводиться у два етапи і закінчується у середині лютого, коли світ буде відмічати День дарування книг. За результатами акції буде визначено та нагороджено переможця серед партійних організацій.

Партія «НАШ КРАЙ» запрошує для участі у партійних заходах всіх бажаючих.

Сторінка у ФБ: https://www.facebook.com/nashkray.mykolayivshchyna, електронна адреса: [email protected]

Теги: , , , , ,