Миколаївська обласна партійна організація партії «Наш Край» підвела підсумки конкурсу «За що я люблю Україну?»

До Дня Незалежності України Миколаївською обласною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ» було розроблено власний партійний  проект — конкурс на найкращу відповідь «За що я люблю Україну?». Для організації, проведення і  підведення підсумків конкурсу був створений організаційний комітет.

Більше 4000 листівок-запрошень для участі у конкурсі були направлені в місцеві партійні організації. Активно залучилися до проведення конкурсу Березнегуватська, Вітовська, Веселинівська, Новобузька, Очаківська, Доманівська, Еланецька районні партійні організації, мешканці смт Ольшанське Миколаївського району.

Майже 300 відповідей учасників конкурсу надійшло до оргкомітету обласної партійної організації. Значна кількість учасників були діти і підлітки від 9 до 17 років. Щирі, патріотичні висловлювання конкурсантів  дуже вразили членів журі.

За рішенням оргкомітету переможцем конкурсу визнано Сиволапа Віктора Васильовича — директора Новополтавської ЗОШ Новобузького району, якого було нагороджено Подякою від Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» та вручений цінний подарунок – золотий герб України.

Текст відповіді-переможця: «Я люблю Україну за її силу та міць, за щирих, небайдужих людей. Я вдячний Україні за все, що вона мені дала: кохання, сім’ю, добробут, гарну освіту моїм дітям. Вірю в заможне майбутнє вільної України та залишаюся її вірним сином».

Також, оргкомітетом прийнято рішення надати заохочувальний приз за найкращу відповідь серед молодих учасників конкурсу учениці Баратівської ЗОШ Снігурівського району Міськів Анні (14 років), з врученням Подяки та цінного подарунку.

«Я люблю Україну за те, що це моя Батьківщина – це моя рідна земля, яка випромінює тепло та красу рідної домівки. Як дитина щиро любить матір, так і українець повинен любити свою державу, бо вона – єдина така, бо ми всі її діти. Ми зобов’язані захищати, розбудовувати свою вітчизну, щоб вона розквітала, тоді і життя буде кращим».

Миколаївська обласна організація партії політичної «НАШ КРАЙ» постійно проводить масові заходи, до участі у яких залучається все більша кількість прихильників та небайдужих мешканців області. Так, у середині вересня стартувала акція «Подаруй книгу для бібліотеки», приурочену до Всеукраїнського дня бібліотек, яка буде проводитись до кінця лютого та пов’язана із Всесвітнім днем дарування книги.

Також на грудень заплановано провести благодійну акцію до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Партія «НАШ КРАЙ» запрошує для участі у партійних заходах всіх бажаючих.

Сторінка у ФБ: https://www.facebook.com/nashkray.mykolayivshchyna, електронна адреса: [email protected]

Теги: , , , , , , , , ,