ЗАЯВА Южноукраїнської міської організації партії «НАШ КРАЙ»

Вже тривалий час в місті Южноукраїнськ відбувається методичне цькування депутатів міської ради, обраних від партії «НАШ КРАЙ». Останнім часом це вже перейшло на особисті образи.

Тиск на членів депутатської фракції партії «НАШ КРАЙ» міської ради посилився після того, як від депутатів почали поступати звернення до міського голови Пароконного В.К. з вимогою роз’яснення та оприлюднення деяких питань життєдіяльності міста, а саме: про внесення бюджетних коштів на депозит, прохання надати копію експертного звіту щодо інвестиційного проекту «Каскад», про борги комунальників перед АЕС. Також ігноруються ініціативи депутатів по включенню до порядку денного сесій питань: про дострокове припинення повноважень заступників міського голови та секретаря міської ради, про об’єднання територіальних громад, про звернення щодо неприпустимості підняття комунальних тарифів, про заборону забудови та розміщення малих архітектурних форм на проспекті Незалежності та інше.

До Квасневського Є.А., як екс-мера міста, застосовуються особливі нападки. Пароконний обвинувачує його у зловживанні владою під час мерства та розкраданні комунального майна. З цього приводу у липні ц.р.  Квасневський був вимушений звернутися до Пароконного та через ЗМІ із заявою про захист честі, гідності та ділової репутації.

В той же час у ФБ з’явилися «викривачі южноукраїнської еліти», на сторінках яких було в дуже брудній манері подано ставлення до відомих людей міста, особливе місце при цьому відводилось, як передбачалось, Квасневському Є.А. Також ставленики мера міста в соціальних мережах та інтернет-виданнях намагаються різними засобами зіпсувати авторитет депутатів-«нашекраєвців» Татькова Ф.С., Шевчук О.Ю. Більш того, представників партії міська влада всіляко намагається відсторонити від посад: Шевчук О.Ю., будучі вагітною, була звільнена з посади керівника КП «Критий ринок», кандидат в депутати міської та обласної ради Кокол О.М. звільнена з роботи директора міської школи та відновилася на роботі за рішенням суду, кандидата у депутати Охримчук І.К. переведено на нижчестоящу посаду у КП «СКГ». З цих прикладів можна зробити висновок про системну роботу міської влади проти представників політичної партії «НАШ КРАЙ».

Але, те, що відбулося сьогодні, 05 жовтня, на початку чергової сесії міської ради, можна назвати апогеєм цієї історії. Депутат Южноукраїнської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» Федір Татьков був побитий Сергієм Миськівим — начальником юридичного відділу міськради. Причина – категорична незгода депутатів фракції «НАШ КРАЙ» до «господарювання» мера у місті та небажання голосувати в унісон з вказівками Пароконного. Також, Миськів є чоловіком тієї персони, яка у соціальних мережах є найбільш активним письменником-фахівцем із забруднення авторитетів місцевих мешканців.

Южноукраїнська міська організація партії «НАШ КРАЙ» заявляє, що депутати та активісти партії не залякані такими діями поплічників мера, це ще більш запевняє в нашій правоті. Ми і далі буде продовжувати  відстоювати інтереси громади і не дамо міській владі здійснювати беззаконня та обов’язково будемо звертатися до суду по факту побиття депутата місцевої ради чиновником.

Теги: , , , , , ,