Депутат обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» Юрій Кормишкін вніс пропозицію про відновлення понтонного мосту в Снігурівському районі

12.10.2017

На сесії Миколаївської обласної ради, що відбулася 12 жовтня ц.р., депутат Юрій Кормишкін звернувся до заступника голови облдержадміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Гайдаржи В.В. з питання аварійного стану понтонних мостів в Снігурівському районі.

«Снігурівський район, єдиний район, де є три понтонних мости, які на балансі облавтодора. У нас від Снігурівського району 6 депутатів обласної ради. Є пропозиція від депутатів: коли будуть зміни до бюджету, зробити проект хоча б на один міст в Снігурівському районі», — заявив Кормишкін.

У відповідь на запитання чиновник відповів про те, що, згідно діючого законодавства, з 1 січня 2018 року 4800 км доріг, включаючи мостові переходи в Миколаївській області, будуть передані на баланс облдержадміністрації. Таким чином, ці мости попадають під балансову приналежність ОДА. «Тому ми зможемо зробити всі ці об’єкти, які Ви зазначили», — відповів Гайдаржи.

Теги: , , , , , , ,