«Наш Край» на Миколаївщині продовжує розвивати бібліотечну сферу як центри розвитку громад

Районні та сільські бібліотеки повинні стати центрами  підтримки і розвитку місцевих громад. Про це під час святкування Всеукраїнського дня бібліотек заявила директор Вітовської централізованої бібліотечної системи, Заслужений працівник культури України, голова партійної організації «НАШ КРАЙ» у Вітовському районі Тетяна Остафійчук.

«30 бібліотек-філій працюють на громаду Вітовського району. Ми маємо 25 000 користувачів. Ми пишаємось тим, що ми є кращою бібліотечною системою Миколаївської області. Нас знають в Україні. Ми є творчою лабораторією для бібліотек Миколаївщини. Я люблю, ціную своїх бібліотекарів за їх професіоналізм, за те, що вони вміло та вчасно перетворили свої бібліотеки у центри для громад», – говорить Тетяна Остафійчук.

Як депутат Вітовської районної ради від партії «НАШ КРАЙ» вона також відзначила, що одним із пріоритетів, які ставить перед собою вона та колеги по партії, серед яких чотири депутата сільських рад ОТГ від нашої політичної сили, – розвиток бібліотечної системи, як ключового соціо — культурного майданчику для генерації ідей, реалізації проектів та об’єднання жителів громад навколо спільних питань, проблем та перемог.

«Це нелегкий шлях. Проте сьогодні ми розуміємо наскільки в умовах реформи місцевого самоврядування необхідно не тільки об’єднувати громади, але й створити умови для людей займатися самоврядуванням, брати участь в житті громади, брати на себе відповідальність та долучатись до вирішення проблем. Це довгий, але осяжний шлях. Впевнена, що розвинена бібліотечна система стане гарним помічником в питанні створення міцних, самодостатніх та самоврядних громад», — резюмувала Тетяна Остафійчук.

До речі, саме досвід роботи та поради Тетяни Остафійчук наштовхнули Миколаївську обласну організацію партію «НАШ КРАЙ» на думку розпочату благодійну акцію «Подаруй книгу для бібліотеки!», яка проводиться місцевими партійними організаціями з вересня цього року по лютий наступного року.

Теги: , , ,