Подяка Снігурівської ЗОШ депутату обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» Закусілову А.М.

Фізичне виховання школярів є частиною загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров`я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості. Цей напрям, як і інші складові виховання (моральне, розумове, трудове, естетичне) успішно реалізовується у Снігурівській ЗОШ І-Шст. №3.

Одним із найважливіших завдань педагогічного колективу, батьківської спільноти є створення умов для забезпечення здоров`я дітей. Для покращення здоров`я школярів та подолання негативної тенденції щодо їх захворюваності створюються умови, які забезпечують формування в учнів потреби в здоровому способі життя та сприяють вихованню соціально активного громадянина. У навчальному закладі реалізовується комплексний підхід до організації системи фізичного виховання школярів, яка об’єднує в єдину систему урочну форму навчання та всі позаурочні фізкультурно-оздоровчі й спортивне-масові заходи. Ми всі розуміємо, що компетентні педагоги створюють сприятливі умови для якісної освіти, але є також необхідність забезпечення сучасним обладнанням для занять фізичною культурою та створення комфорту.

Адміністрація Снігурівської ЗОШ І-ІІІст. №3, педагогічний колектив та учні висловлюють найтепліші слова подяки Закусілову А.М., депутату обласної ради за матеріальну допомогу для придбання спортивного інвентаря. На суму 10 тисяч гривень уже куплено м’ячі, волейбольну сітку. Вдячні за розуміння наших проблем і таку необхідну нам сьогодні підтримку.

Теги: , , , , ,