Українців змушують вибирати – або їсти, або платити за комунальні послуги: “Наш край” закликає уряд повернути контроль над цінами та тарифами

“Наш край” вимагає від влади негайно повернутись до державного регулювання цін на продукти харчування та зупинити підвищення комунальних тарифів, інакше неконтрольоване зростання цін “з’їсть” підвищення мінімальних зарплат та обіцяне урядом підняття пенсій. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак, спрямовуючи відповідне звернення до Кабміну.

За його словами, уряд має негайно втрутитись у ситуацію з ціноутворенням, повернути контроль над цінами та зупинити зростання тарифів.

“Відмова уряду від контролю над цінами та неефективна політика призвели до того, що з початку року соціальні продукти харчування здорожчали на 20%. Це свідчить про те, що підвищення мінімальних зарплат “з’їдається” зростанням цін. Уряд має негайно поновити державне регулювання цін на соціальні продукти”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, завдяки невдалим рішенням уряду, більшість продуктів харчування сьогодні стали недоступними для багатьох українців.

“Сало, свинина і яловичина здорожчали відповідно на 16, 27 та 17 грн. Кілограм сала сьогодні коштує 57 грн, свинина – 104 грн, а яловичина – 111 грн. Загалом, лише за офіційними даними інфляція з початку року сягнула 10,2%, вийшовши за межі встановленого Нацбанком України цільового діапазону на поточний рік. Сьогодні пенсіонери можуть собі дозволити лише хліб та яйця, а м’ясо та м’ясні вироби стають все більш недоступними”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Він додав, що наміри влади підвищити ціни на електрику на 20% спровокує нове зростання цін.

«Уряд повинен негайно припинити маніпулювати прогнозами та наводити неіснуючі аргументи для підвищення тарифів. Врешті-решт українці опиняться перед вибором – їсти чи платити за комунальні послуги», – відзначив Олександр Мазурчак.
Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=8046

Теги: , , , , ,