Звіт про діяльність депутатської фракції політичної партії «НАШ КРАЙ» в обласній раді за другий рік каденції

12 жовтня ц.р., перед початком пленарного засідання Миколаївської обласної ради, відбулося засідання депутатської фракції партії  «НАШ КРАЙ» обласної ради, де голова фракції Луста В.В. прозвітував перед членами фракції про підсумки діяльності депутатської фракції за другий рік каденції.

За минулий рік депутати постійно приймали участь у роботі сесій, засіданнях профільних комісій обласної ради. Регулярно проводяться зустрічі з виборцями,  обговорення проблем регіону та звернень громадян.

За 9 місяців 2017 року майже 3 мільйона гривень бюджетних та залучених коштів було направлено на вирішення соціальних проблем на закріплених округах та на заклади бюджетної сфери області. Так, рішенням фракції, на підставі звернень керівників установ, було направлено 400 тисяч грн. на Миколаївську міську лікарню №3 в Дубках і 450 тисяч грн. на обласну дитячу клінічну лікарню. Завдяки цим коштам було придбано медичне та лабораторне обладнання. Також, до Дня знань депутатами для реалізації звернень керівників закладів освіти було направлено більш ніж мільйон гривень бюджетних та особистих коштів та профінансовано закуплю інтерактивних дошок, комп’ютерного обладнання, телевізорів, спортивного інвентарю, дитячих ігрових майданчиків, меблів тощо. Депутатами фракції здійснюється підтримка музичних, художніх шкіл, дитячих творчих колективів закладів культури, спортивних шкіл.

Позитивним прикладом згуртованості депутатів фракції була оперативна участь майже всіх депутатів в благодійній акції по здійсненню допомоги жителям Авдіївки Донецької області для закупівлі медикаментів, продуктів харчування, на що було виділено особисті кошти депутатів.

Завдяки підтримки депутатів Кормишкіна Ю.А., Лусти В.В., Донченко О.А. було проведено святкування Дня міста Снігурівка, з виступом популярної української групи «НеАнгели». Також, виборці Снігурівського району вдячні депутатам фракції-представникам Снігурівщини за надання регулярної юридичної, консультативної, фінансової допомоги.

Депутат Гемаєв Х.З. є постійним спонсором та учасником заходів, які проводяться на його виборчому окрузі, в м.Очаків, допомагає освітянам міста.

Депутат Ташлик Г.В. не залишає увагою виборців Вознесенського району, для яких традиційно надає різноманітну допомогу, як для окремих громадян, так і для бюджетних закладів виборчого округу.

Відомий своїми волонтерськими справами депутат Закусілов А.М., який є постійним благодійником для зони проведення АТО. В своєму окрузі, в місті Снігурівка депутат також допомагає бюджетним закладам з фінансуванням різних програм та облаштуванням.

Члени фракції Садрідінов Т.Ш. та Садрідінов Р.Ш. відомі не тільки в Миколаївському районі, але і за межами області і України. Вони мають великий сімейний сільськогосподарський бізнес та є активними депутатами, благодійниками, учасниками багатьох святкових, масових заходів району та області.

Досвідчений депутат фракції Чіпак І.І. відомий своїми благодійними справами у Казанківському районі: надання допомоги у зону проведення АТО, програма «соціальний хліб», підтримка молодих фахівців, допомога закладам бюджетної сфери тощо.

На сайті Миколаївської обласної ради розміщено чимало подяк депутатам фракції «НАШ КРАЙ» від закладів освіти, культури, охорони здоров’я за надання допомоги.

Депутати фракції приймають активну участь у реалізації проектів та заходів, які проводяться обласною та місцевими партійними організаціями:

  • «Миколаївщина – наш квітучий край»;
  • До міжнародного Дня захисту  дітей «Подаруй свято дітям нашого краю»;
  • До Дня Незалежності України «За що я люблю Україну?» ;
  • До Всеукраїнського Дня бібліотек та Всесвітнього дня дарування книги «Подаруй книгу для бібліотеки»

Інформація про діяльність депутатів облради постійно розміщується на сайті Миколаївської обласної партійної організації  і ФБ партії.

Депутати обласної ради – представники партії «НАШ КРАЙ» разом з командою прихильників, активістів партії роблять багато добрих справ для своєї громади, що дає впевненість у підтримці та вдячності виборців.

Теги: , , , , , , , , , , , ,