«НАШ КРАЙ» йде на вибори до Новополтавської сільської ради

29 жовтня 2017 року Новополтавська об’єднана територіальна громада Миколаївської області обере свого очільника. «Наш Край» висуває на цю посаду молодого та прогресивного управлінця, корінного жителя села Шевченково Олександра Стрєльнікова.

Народився Олександр Олександрович Стрєльніков в м. Новий Буг у 1988 році. Дитячі роки провів в с. Богомази, а після разом з сім’єю переїхав до села Шевченково, де проживає і сьогодні. Навчався в Миколаївському технікумі залізничного транспорту ім. академіка В.М Образцова. В 2007-2008 рр. проходив військову службу в Збройних Силах України. Сьогодні працює електромеханіком на залізно-дорожній станції в Новополтавці.

Як молода людина та хороший господарник, пріоритетами розвитку Новополтавської об’єднаної громади Олександр Стрєльніков бачить створення в громаді підприємств для працевлаштування односельців, і насамперед – молоді, а завдяки отриманим коштам — відновлення комунальної інфраструктури: водопостачання, газифікація, ремонт та реконструкція доріг, вуличне освітлення! Для цього Олександр уже сьогодні розробляє стратегію розвиту Новополтавської громади з урахуванням можливостей отримання субвенцій з бюджету на формування  інфраструктури, налагодження державно-приватного партнерства, залучення міжнародних коштів тощо.

Як молодий спеціаліст, Олександр Стрєльніков впевнений, що успіх громади напряму залежить від молоді, відтік з села якої потрібно зупинити шляхом створення можливостей для життя та самореалізації молодих фахівців в громаді.

«Сільська молодь – невичерпний ресурс креативу та енергії, який здатен згуртувати громаду та спонукати її до змін», — говорить майбутній голова.

Він впевнений, що міцна об’єднана громада, при розумному підході в управлінні, буде здатна і забезпечити житлом молодих фахівців, і відпрацювати механізм пільг при реєстрації підприємств, створених молоддю та багато іншого корисного.

Ще одним пріоритетом своєї роботи Олександр Стрєльніков бачить розвиток соціальної сфери в Новополтавській громаді.

«Сьогодні старі підходи уже не працюють. Створення Новополтавської об’єднаної громади потребує нового управління. Нам потрібні робочі місця і ми зможемо їх створювати, розвиваючи мале підприємництво. Нам потрібні дороги і ми їх зробимо, визначивши саме їх пріоритетом роботи на рік. Нам потрібне світло на вулицях і воно буде, якщо ми разом вирішимо, що це важливо. Нам потрібне нормальне водопостачання, значить треба звернутись до практик інших населених пунктів і раз і на завжди вирішити це питання. Нам потрібно більше місць у дитячому садочку і ми їх створимо, розширивши групи.

Нам потрібен транспорт до Нового Бугу, Баштанки, Миколаєва, впевнений, що разом навіть вирішення цього питання нам по зубам. Я іду на вибори не один. Разом зі мною наші земляки, які своєю працею вже довели свій професіоналізм та любов до рідної землі Разом з нами команда «Нашого Краю» із всієї України: міські голови, керівники підприємств, народні депутати, фахівці в освіті, медицині, транспорті та питаннях житлово-комунального господарства. Всі вони, якщо це буде потрібно нашій громаді, підставлять плече у вирішенні наших проблем. Ваша довіра – моя відповідальність. Давайте разом попрацюємо для того, щоб Новополтавська громада стала комфортним місцем для життя наших батьків, дітей і внуків. У мене вистачить сил, здоров’я, часу і енергії, щоб все вищесказане втілити в життя. Це реально зробити. І я знаю як», — Олександр Стрєльніков, кандидат на посаду Новополтавського сільського голови.

 

Також в команді «Нашого Краю» йдуть кандидатами у депутати до Новополтавської сільської ради сильні та розумні люди, які будуть відстоювати інтереси громади, що дасть змогу для стрімкого розвитку новоствореної ОТГ після їх обрання до представницького органу.

Команда кандидатів у депутати до Новополтавської сільської ради:

 Мєдвєдєва Оксана Петрівна,  округ №1

 Сиволап Віктор Васильович, округ №2

 Дорошенко Віталій Олександрович, округ №3

 Сімченко Тетяна Іванівна, округ №4

 Кітаров Сергій Вікторович, округ №5

 Рибак Тетяна Вікторівна, округ №6

 Мотельчук Ігор Васильович, округ №7

 Полякова Раїса Єліковна, округ №10

 Кадуріна Тетяна Петрівна, округ №11

Теги: , , , , , , ,