Ставка «Нашого краю» – на перспективу

28 вересня відбулися збори Новобузької районної партійної організації політичної партії «Наш край», в порядку денному якої основним було питання висування кандидатів у депутати Новополтавської сільської ради об’єднаної територіальної громади та на посаду сільського голови.

Перш ніж перейти до цього важливого моменту, голова парторганізації В.І.Семененко запропонував оглянутись назад і підсумувати, що вдалося зробити депутатам різних рівнів, які були удостоєні довір’я людей на попередніх виборах.

Свої зусилля, відзначив Валерій Іванович, партійці з мандатами районної, міської і сільських рад спрямовували на вирішення місцевих болючих проблем. Зміст діяльності партії визначений вже у її назві – «Наш край». Що робити і як діяти, перш за все запитують у виборців і отримують їхню підтримку, як от під час акції, що недавно проведена зі збору підписів під зверненням до місцевої і центральної влади з приводу ремонту дороги Н-11 в межах Нового Бугу та вирішення подальшої долі окремих об’єктів соціальної сфери, що розташовуються на території міста.

На попередніх виборах важливу перемогу отримав кандидат від партії «Наш край» Максим Лагодієнко і зайняв відповідальну посаду міського голови. На конференції однопартійці надали йому слово для звіту та відповідей на їхні запитання.

Найперше Максим Олександрович наголосив на тому, що він ішов на вибори від «Нашого краю» і в роботі постійно відчуває підтримку команди цієї політичної сили. І це дуже важливо. Перш ніж посісти крісло мера, він протягом двох термінів обирався депутатом міськради і працював її секретарем.

За цей час набув досвіду із застосування законодавства, оформлення ділової документації, порядку розгляду різних питань і т.і. Маючи цей багаж за плечима, зараз міський голова концентрує свої сили, а також депутатського корпусу, на розгляді актуальних для новобужан проблем: це водопостачання,

будівництво і ремонт доріг, освітлення вулиць, благоустрій тощо. Що зроблено по місту, виборці бачать самі. Крім того, у значній мірі зміцнено матеріально- технічну базу комунального підприємства «Добробут», що дозволило краще доглядати за містом у різні пори року, надавати якісніші послуги населенню, в тому числі придбано автобус, що набагато поліпшило пасажироперевезення по місту.

Проблеми вирішуються поступово, бо є не тільки труднощі, а й перешкоди. В той час, коли Лагодієнко був обраний, отримав місто не в найкращому вигляді. Щоб вирішити більшість проблем до кінця, потрібен час.

Обговоривши звіт міського голови, учасники зборів взяли його до відома та доручили Максиму Лагодієнку працювати над виконанням основних завдань, зважаючи на накази виборців, а саме:

— придбати ще один громадський автобус для пасажироперевезеннь по міських маршрутах та обслуговування поїздок вихованців ДЮСШ міськради на змагання різних рівнів;

— провести ремонт дорожного покриття на відрізку від так званої території ХТЗ до вулиці Маліновського;

— проводити роботу з метою залучення коштів із Держбюджету на умовах співфінансування для придбання та встановлення футбольного міні-майданчика з м’яким штучним покриттям;

— за рахунок коштів міського бюджету завершити освітлення вулиць Героїв Небесної Сотні (Чапаєва), Зубкова та освітлити вулиці Новопавлівську (Комсомольська), Болдусєва, Тичини, Радісну, Якоба Куцого (Свердлова), Ювілейну.

— також однопартійці рекомендували працювати над питанням залучення коштів з Держбюджету на умовах співфінансування, аби освітлити ще ряд вулиць.

Однопартійці поставили завдання міському голові прозвітувати про виконання доручень у грудні цього року та оприлюднити звіт у ЗМІ.

Найголовнішим завданням на найближчу перспективу Максим Лагодієнко для себе вважає об’єднання населених пунктів району навколо міста, що зробить майбутню об’єднану територіальну громаду самодостатньою, сильною.

ЯК підняти місто і район, в «Нашому краї» знають. Але щоб реалізувати плани, вкотре відзначив голова парторганізації В.І.Семененко, треба мати підтримку населення. Тому так уважно поставились партійці до висування кандидатів до першої в районі ОТГ.

Як і на попередніх виборах, так і тепер, ставку роблять на активну молодь, а також на людей зрілого віку, які мають повну довіру серед односельчан і користуються у них авторитетом та готові виконувати накази виборців.

Учасники зборів після обговорення одноголосно висунули кандидатами:

на посаду сільського голови – Стрельнікова Олександра Олександровича, електромеханіка залізничної станції Новополтавка;

в депутати ОТГ – Кадуріну Тетяну Петрівну, пенсіонерку, колишню вчительку;

Полякову Раїсу Єліковну, жительку с. Шевченкове;

Сиволапа Віктора Васильовича, директора Новополтавської ЗОШ;

Дорошенка Віталія Олександровича, вчителя початкових класів Новополтавської ЗОШ;

Рибак Тетяну Вікторівну й Кітарова Сергія Вікторовича, жителів с. Єфремівка;

Мотельчука Ігоря Васильовича, завгоспа Новополтавської ЗОШ;

Сімченко Тетяну Іванівну, заступника директора Новополтавської ЗОШ;

Мєдвєдєву Оксану Петрівну, вихователя Новополтавської ЗОШ;

Костишина Василя Михайловича, сільгосппідприємця.

Сфотографувавшись на згадку, учасники зборів роз’їхались, щоб працювати над завданнями, які їм ставить саме життя.

За матеріалами газети «Вперед» від 07.10.2017р.

Теги: , , , , , , ,