«НАШ КРАЙ» вимагає негайно погасити борги по зарплатні медикам

«НАШ КРАЙ» вимагає від уряду повернутись до виконання своїх поточних зобов’язань та негайно погасити борги по зарплатні медикам. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, поки влада проштовхує антикоституційну медреформу, різко зростає заборгованість із виплат зарплат медикам.

«Нещодавно уряд виділив кошти на погашення заборгованості із зарплат медикам. Проте чиновники МОЗу визнають, що до кінця року заборгованість із зарплати медикам може сягнути 2,7 млрд грн. Про те, де взяти ці кошти, влада мовчить. Разом з тим, не втомлюється обіцяти, що після ухвалення медичної реформи, оклади медичним працівникам сягнуть до 30 тис. грн. Уряд має негайно почати виконувати свої прямі обов’язки та навести лад у сфері охорони здоров’я, а не займатись проштовхуванням провальної медреформи», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, займаючись виключно рекламою медреформи, уряд забуває пояснити за чий рахунок відбуватиметься її впровадження.
«Окрім відсутності зарплати, медики досі не розуміють що чекатиме їх завтра: хто залишиться працювати після реформи, а кого буде звільнено, та за чий рахунок буде підвищено обіцяні “захмарні” оклади. До цього часу немає жодного прорахунку про можливі наслідки та обсяги фінансових витрат на майбутнє медичне обслуговування», – зазначив Олександр Мазурчак.
Він наголосив, всі свої проблеми та відповідальність уряд намагається вирішити за рахунок місцевого самоврядування.

Теги: , ,