Депутати від політичної партії «НАШ КРАЙ» стали спонсорами шкільного ярмарку

6 жовтня у селі Дорошівка, Вознесенського району відбувся благодійний шкільний ярмарок. Варто заначити, що ярмарок був приурочений до Дня Козацтва в Україні.

Крім того, головними спонсорами свята стали депутати Миколаївської обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» Юрій Кормишкін та Григорій Ташлик.

Кормишкін Юрій Анатолійович привітав дітей та батьків і подарував Дорошівській ЗОШ І – ІІІ ступенів інтерактивну дошку та комп’ютер.

— Традиційно, у давні часи, люди після збирання врожаю завжди вивозили «осінні дари» на центральні площі сіл та міст аби показати, який вродився врожай.  Жителі села Дорошівка шанують традиції наших предків і цим ярмарком ми хотіли показати нинішньому поколінню інтерес до духовної спадщини, любов до народної творчості і культури. Особливо хочу подякувати депутатам обласної ради Юрію Кормишкіну та Григорію Ташлику за вагомий внесок у наше осіннє свято, —  поділилася директор Дорошівської ЗОШ Кузнєцова Любов Василівна.

До ярмарку сільська громада готувалася задовго. Проводився конкурс на кращу ділянку, готувався реквізит. Більш того, присутніх на святі було чимало. Серед них школярі, батьки, вчителі та жителі села. Усі присутні на святі отримали багато позитивних емоцій та вражень.

Теги: , ,