На Миколаївщині «НАШ КРАЙ» розпочав звітувати перед виборцями та готувати плани роботи на наступний рік

22 жовтня 2017 року Новобузька районна партійна організація політичної партії  «НАШ КРАЙ» відзвітувала перед виборцями району за 2 роки роботи районної партійної організації. Зустріч з виборцями відбулась у селі Новополтавка.

Команда «НАШОГО  КРАЮ» повідомила про те, що за останній час вдалося за ініціативою депутатів місцевих рад Новобузького району відремонтувати 14 вулиць в м. Новий Буг; на суму 53 тис. грн. відновити покрівлю житлового будинку, здійснити заміну вікон в освітньому закладі, провести вуличне освітлення на суму 84 тис. грн.., закупити комунальний транспорт для благоустрою території та транспортних пасажирських перевезень, ініційовано проведення ремонтних робіт дороги Н-11 та багато іншого. Провели збір підписів мешканців району про проведення ремонту доріг, в тому числі через Новий Буг, а також, задля зберігання соціальної інфраструктури, заплановано перевести її в муніципальну власність.

За словами керівника Новобузької районної організації «НАШ КРАЙ» Валерія Семененка, в основному робота зосереджена там, де є представництво партії в депутатському корпусі. Для збільшення результатів та розвитку всього Новобузького району та кожної громади окремо «НАШ КРАЙ» підготував своїх представників на вибори Новополтавської об’єднаної громади, які відбудуться 29 жовтня.

Так, на посаду голови Новополтавської громади партія висуває Стрєльнікова Олександра Олександровича, а  кандидатами в депутати – Мєдвєдєву Оксану Петрівну, Сиволапа Віктора Васильовича, Дорошенка Віталія Олександровича, Сімченко Тетяну Іванівну, Кітарова Сергія Вікторовича, Рибак Тетяну Вікторівну, Мотельчука Ігоря Васильовича, Полякову Раїсу Єліковну, Кадуріну Тетяну Петрівну.

На зустрічі з виборцями представлена команда розповіла про перспективи своєї роботи в разі обрання.

Ключовими напрямками розвитку території визначено створення власних комунальних підприємств задля працевлаштування населення та в перспективі поповнення місцевого бюджету. Уже після виборчого процесу новому депутатському корпусу запропонували провести економічну інвентаризацію громади, проаналізувати наявні ресурси та визначитись з місцем розташування підприємства та його профілем.

В тому числі, як господарники, представники «Нашого Краю» відстоюють питання відновлення комунальної інфраструктури на селі: водопостачання, газифікація, освітлення вулиць та дороги. Вирішення цих стратегічних напрямків можливе, на думку зібрання, шляхом залучення субвенцій з державного бюджету, пошуку інвесторів та розробки власних проектів розвитку громади з залученням державно-приватного партнерства.

Кандидат на посаду сільського голови Олександр Стрєльніков з командою «НАШОГО КРАЮ» уже сьогодні обговорюють можливості розміщення на непридатних для ведення сільського господарства територіях сонячних установок для розвитку «зеленої» енергетики. В тому числі, в середньостроковій перспективі вважає за необхідне відновлення трьох ставків і їх зариблення, благоустрій території та створення зон відпочинку для людей Новополтавської громади. Він впевнений, що у громади є перспективи розвитку, якщо використовувати сучасні методи управління територією.

На питання жителів, які працюють в м. Новий Буг і зацікавлені вирішенням питань в тому числі і в місті, які плани на наступний рік, керівник Новобузької районної організації Валерій Семененко повідомив, що пріоритетами роботи депутатів місцевих рад Новобузького району від партії «Наш Край» залишаються питання по відновленню освітлення, благоустрій території та капітальний ремонт приміщень та дахів житлового фонду міста: придбання ще одного автобусу для пасажирських перевезень, проведення ремонту дороги від території ХТЗ до вул. Маліновського, встановлення спортивних майданчиків, за рахунок бюджетних коштів завершення освітлення на вулицях міста.

В тому числі одним із завдань є підготовка команди, яка буде працювати в новостворених об’єднаних громадах району.

Особливим подарунком для мешканців Новополтавки став виступ ансамблю народної та сучасної пісні «Вільні Козаки» Миколаївської обласної філармонії, за підтримки депутата Миколаївської обласної ради Юрія Кормишкіна та депутатів Новобузької районної ради.

Теги: , ,