За підтримки «Нашого Краю» сільські бібліотеки Миколаївщини поповнили свої книжкові фонди

В рамках проекту «Подаруй  книгу для бібліотеки» сільські бібліотечні фонди уже поповнились більш як сотнею книг з різних галузей знань. Бібліотекарі відзначають, що книги приносять як нові так і давнього видання, але в гарному стані – всі книжки мають попит у читачів.

Таку акцію організувала Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш Край».

«У зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки, а особливо сільські не завжди в змозі поповнювати бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями», — говорять організатори проекту. – «Тому було прийняте рішення реалізувати такий соціальний проект і тим самим разом з жителями Миколаївщини допомогти нашим бібліотекам».

Команда Миколаївського «Нашого Краю» підтримує бібліотечну сферу регіону. Депутати місцевих рад на своїх рівнях відстоюють питання фінансової підтримки бібліотек з метою створення на їх базах центрів розвитку громад. А соціальні проекти, як, наприклад, «Подаруй  книгу для бібліотеки», за словами організаторів – це своєрідна філантропія, до якої з кожним разом вдається залучати все більше людей.

Проект-акція по поповненню книжкового фонду миколаївських бібліотек продовжується. Підсумки будуть підбиті 14 лютого в День дарування книги.

Теги: , , , , ,