На українців чекає нове зростання тарифів на електроенергію та тепло, – «НАШ КРАЙ» вимагає від уряду не продавати стратегічні енергокомпанії

“НАШ КРАЙ” вимагає від уряду негайно зупинити приватизацію державних підприємств енергетичної галузі, щоб не допустити нового зростання тарифів на електроенергію, тепло та гарячу воду. Про це йдеться у зверненні до КМУ співголови партії “НАШ КРАЙ” Олександра Мазурчака.

За його словами, у разі продажу урядом державних енергокомпаній, вчергове зростуть тарифи на електроенергію, тепло та гарячу воду.

“У восьми областях України влада планує продати електро та теплогенеруючі, а також енергорозподільчі державні підприємства. Все це відбуватиметься під назвою “велика приватизація”. От тільки “великими” після продажу держпідприємств стануть одразу тарифи на електроенергію та тепло, діри у бюджеті кожного українця та надприбутки олігархів – майбутніх власників стратегічних енергокомпаній. Приватизацію потрібно негайно зупинити”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, уряд вчергове доводить, що працює не на українців, а на збагачення олігархів.

“Вже сьогодні приватний бізнес контролює значну частину виробництва теплової та електричної енергії, і це відчуває кожен українець через необґрунтовані тарифи. Уряд скасував держрегулювання цін на продукти харчування, що теж посилило вплив монополістів на ринку. Тепер влада планує вчергове залізти у кишені українців та забрати останнє через підвищення тарифів, яке обов’язково відбудеться після продажу стратегічних енергопідприємств”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Теги: ,