Миколаївський «НАШ КРАЙ» пропонує розробити і затвердити Бюджетну резолюцію

Депутат Миколаївської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» Сергій Кантор вважає за необхідне в найкоротші терміни повернутися до питання прийняття Бюджетної резолюції, яка б визначала основні напрямки бюджетної політики міста.
«Спільна розробка і прийняття такого документа дозволить міській раді забезпечити прогнозований і збалансований бюджетний процес, визначити довгострокові пріоритетні напрямки розвитку міського господарства і більш ефективно витрачати бюджетні кошти», — упевнений депутат.
Сергій Кантор нагадав, що ініціатива розробки і прийняття сесією Миколаївської міської ради Бюджетної резолюції була озвучена ще рік тому, але документ так і не був прийнятий. В результаті, якщо і в цьому році не буде прийнятий документ, який визначає бюджетну політику Миколаєва, міський бюджет на 2018 рік внесено до сесійної зали без пріоритетів і без ключових напрямків розвитку. Такий підхід, в який раз, не дозволить ефективно витрачати, перш за все, бюджет розвитку, що просто неприпустимо.
«Господарський орган, а міська рада саме таким і є, не може працювати без пріоритетів і чіткого планування своєї діяльності. Основою для будь-якого органу місцевого самоврядування повинні бути короткострокове, середньострокове і довгострокове перспективне планування. Тільки так можливо забезпечити стабільне і прогнозоване розвиток, як окремих галузей міського господарства, так і міста в цілому », — зазначив Сергій Кантор.
Також він закликав колег-депутатів, в.о. Миколаївського міського голови Тетяну Казакову не зволікати з розробкою Бюджетної резолюції, а також її прийняттям на найближчій сесії міськради.

Теги: ,