В Миколаївській області 29 жовтня відбулися вибори до Новополтавської ОТГ

29 жовтня відбулися вибори Новополтавської сільської ради об’єднаної територіальної громади Новобузького району. За результатами виборів з 14 виборчих округів представники  партії «НАШ КРАЙ» отримують 3 депутатських мандати. Така ж кількість мандатів у партії «БПП «Солідарність»», 2 – у партії «Відродження», по одному у партії «Самопоміч» та Радікальної партії О.Ляшка. Також до сільської ради проходять 4 самовисуванці.

Партія «НАШ КРАЙ», як молода, опозиційна, непарламентська партія, здобула впевнену перемогу, наряду з провладними політичними  силами, які мають великий досвід.

Представники партії «НАШ КРАЙ» перемогли у найбільш кількісних округах у Новополтавці: на окрузі №1, з кількістю виборців 368 перемогла Мєдвєдєва Оксана Петрівна, вихователь Новополтавської ЗОШ, з результатом 71 голос; на окрузі №2, з кількістю виборців 414 та найбільшою кількістю кандидатів (8), переміг Сиволап Віктор Васильович, директор Новополтавської ЗОШ, з впевненим результатом 54 голоси (проти 25 у найближчого кандидата). Також, наш представник Кітаров Сергій Вікторович, переміг на окрузі №5 (кількість виборців 116) з великим відривом від інших кандидатів (47 голосів проти 9 та 7).

Вітаємо наших переможців та впевнені, що їх робота піде на користь Новополтавської громади!

 Мєдвєдєва Оксана Петрівна, округ №1

 Сиволап Віктор Васильович, округ №2

 Кітаров Сергій Вікторович, округ №5

Теги: , , , , , , ,